0 Kč s DPH

Zakázková výroba PRINT etiket


Libovolný tvar

Potřebujete netradiční, jedinečné a orginální etikety? Vyrobíme vám libovolný tvar, díky nové digitální technologii bez nadbytečné investice do výsekového nástroje. Vaše kreativita a potřeby již nejsou ničím omezeny. Dokážeme realizovat vše od základních geomertických tvarů až po jakýkoliv složitý obrys. S libovolným tvarem si můžete zvolit i libovolnou velikost. Neexistují žádná omezení kromě velikosti archu, na kterém chcete etikety vyrobit. Nejčastěji se používá formát A4 (210 x 297 mm), případně SRA3 (320 x 450 mm).

Široká nabídka materiálů

Protože víme, že etikety se využívají v mnoha odvětvích a pro mnohé účely, nabízíme více než 30 různých materiálů od klasických papírových, po syntetické materiály, které přijdou vhod všude tam, kde vlastnosti papírových etiket nestačí. Zejména při použití v agresivním nebo venkovním prostředí. Nebo tam, kde je potřeba využít pevnosti polyesteru, přizpůsobivosti polyethylenu nebo čirosti syntetických materiálů. Více se dozvíte v přehledu materiálů.


Různé druhy výseků

Potřebujete nejen nestandardní tvar, ale i konstrukci etikety? Digitální výsek nám dovoluje používat a odzkoušet různé typy výseků pro design etiket, jako jsou násek do poloviny vrchního materiálu k použití jako “folding line” ohýbací - přehýbací linka, perforace, mikroperforace, průsek, přesně definované parametry podle požadavku zákazníka.


Optimalizace nákladů

Díky nové digitální technologii již nemusíte zakoupit výsekový nástroj, který neúměrně zvyšoval cenu etiket. Bez této investice si můžete dovolit i výrobu v malých nákladech. Vaše etikety Vám dokážeme vyrobit již od nákladu 50 archů. Výsledná cena etikety je to, co zajímá každého zákazníka především. Díky širokým možnostem volby tvaru a velikosti etikety, velikosti archu a jeho orientace, typu materiálu a vyrobeného množství archů, můžete aktivně optimalizovat cenu objednávky, archu či jedné etikety.


Digitální tisk

Zakazkové PRINT etikety potiskujeme digitální laserovou technologií černobíle i barevně.

 

Ceník materiálů pro zakázkovou výrobu >>

Pokud máte zájem o tyto etikety, vypracujeme vám individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat na telefonu: 777 744 363, emailem: info@etopa.cz nebo prostřednictvím formuláře.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.