0 Kč s DPH

Zakázková výroba etiket

Samolepicí i nelepící etikety, štítky, visačky... na archu A4 - SRA3


Libovolný tvar

Potřebujete netradiční, jedinečné a orginální etikety? Vyrobíme vám libovolný tvar, díky nové digitální technologii bez nadbytečné investice do výsekového nástroje. Vaše kreativita a potřeby již nejsou ničím omezeny. Dokážeme realizovat vše od základních geomertických tvarů, přes různé štítky, visačky, viněty až po jakýkoliv složitý obrys. S libovolným tvarem si můžete zvolit i libovolnou velikost. Neexistují žádná omezení kromě velikosti archu, na kterém chcete etikety vyrobit. Nejčastěji se používá formát A4 (210 x 297 mm)

Široká nabídka materiálů

Protože víme, že etikety se využívají v mnoha odvětvích a pro mnohé účely, nabízíme více než 30 různých materiálů od klasických papírových, po syntetické materiály, které přijdou vhod všude tam, kde vlastnosti papírových etiket nestačí. Zejména při použití v agresivním nebo venkovním prostředí. Nebo tam, kde je potřeba využít pevnosti polyesteru, přizpůsobivosti polyethylenu nebo čirosti syntetických materiálů. Více se dozvíte v přehledu materiálů.


Různé druhy výseků

Potřebujete nejen nestandardní tvar, ale i konstrukci etikety? Digitální výsek nám dovoluje používat a odzkoušet různé typy výseků pro design etiket, jako jsou násek do poloviny vrchního materiálu k použití jako “folding line” ohýbací - přehýbací linka, perforace, mikroperforace, průsek, přesně definované parametry podle požadavku zákazníka.


Optimalizace nákladů

Díky nové digitální technologii již nemusíte zakoupit výsekový nástroj, který neúměrně zvyšoval cenu etiket. Bez této investice si můžete dovolit i výrobu v malých nákladech. Vaše etikety Vám dokážeme vyrobit již od nákladu 10 archů. Výsledná cena etikety je to, co zajímá každého zákazníka především. Díky širokým možnostem volby tvaru a velikosti etikety, velikosti archu a jeho orientace, typu materiálu a vyrobeného množství archů, můžete aktivně optimalizovat cenu objednávky, archu či jedné etikety.

Ceník materiálů pro zakázkovou výrobu >>

Pokud máte zájem o tyto etikety, vypracujeme vám individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat na telefonu: 777 744 363, emailem: info@etopa.cz nebo prostřednictvím formuláře.

 

Grafické etikety na kotouči pro strojový aplikátor nebo ruční polepování

  • Zakázkové etikety "na míru" dle specifikace zákazníka.
  • Až desetibarevné provedení.
  • Široká škála velikostí tvarů a materiálů.
  • Výroba technologií flexotisku nebo digitálního tisku.
  • Produkce velkých i malých sérií díky kombinaci technologií.
  • Široká škála možností zušlechtění etiket.

Tyto etikety se používají hlavně ve spojení se strojovým aplikátorem na výrobních linkách.

Pokud máte zájem o tyto etikety konaktujte tímto odkazem přímo výrobní závod S&K Label >>

 

Nevím pro jaké etikety se mám rozhodnout

Rádi vám s výběrem technologie pomůžeme. Můžete nás kontaktovat na telefonu: 777 744 363, emailem: info@etopa.cz nebo prostřednictvím formuláře.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.