0 Kč s DPH

Samolepicí etikety S&K Label

Neomezená řešení pro označování.

PRINT etikety

PRINT etikety jsou samolepicí etikety vyrobené na archu A4 (210 x 297 mm), opatřené násekem horní samolepicí vrstvy do požadovaného rozměru s naneseným silně lepivým akrylátovým lepidlem na vodní bázi nebo lepidlem snímatelným (NONPERM). Podle materiálu (papír, polyester) horní samolepicí vrstvy jsou PRINT etikety vhodné pro potisk v inkoustových nebo laserových tiskárnách, černobíle i barevně. Lze je popisovat i ručně. PRINT etikety mají široké možnosti použití tam, kde se etikety nalepují ručně. Nejčastěji se PRINT etikety používají pro malosériovou výrobu, adresní štítky, kancelářskou evidenci, označování médií CD, DVD, logistické a distribuční etikety, označení výrobků a jejich balení. PRINT etikety si můžete potisknou sami nebo můžete tuto činnost svěřit nám. PRINT etikety tradičního výrobce S&K Label se vyrábí ze špičkových materiálů na arších formátu A4 (210 x 297 mm) násekem horní samolepicí vrstvy do požadovaného rozměru. Bílé etikety lze potiskovat černě i barevně v kopírkách, laserových a inkoustových tiskárnách. Barevné etikety doporučujeme potiskovat pouze černě (zdůvodu zkreslení věrnosti barev). Bezpečnostní okraje po obvodu archu minimalizují riziko zanesení lepidla do tiskového zařízení. V nabídce jsou:

  • PRINT ETIKETY STANDARD jsou základním pruduktem S&K Label v této oblasti. Vyrábí se z matného samolepicího papíru v bílé barvě a vybrané rozměry také v červené, modré, zelené a žluté barvě.
  • PRINT ETIKETY PLUS jsou ekonomickou variantou k PRINT etiketám standard. Vyrábí se pouze v bílé barvě.
  • PRINT ETIKETY FLUORESCENTNÍ se vyrábí z matného samolepicího papíru ve fluorecentních barvách žlutá, oranžová, červená a zelená.
  • PRINT ETIKETY NONPERM se vyrábí z matného bílého papíru, který je opatřen přilnavým snímatelným lepidlem.
  • PRINT ETIKETY GLOSS se vyrábí z leského samolepicího papíru v bílé barvě.
  • PRINT etikety KARTONOVÉ HNĚDÉ se vyrábí z hnědého matného papíru se strukturou kartonu. 
  • PRINT ETIKETY PET jsou polyesterové samolepicí etikety. Vyrábí se transparentní, bílé a stříbrné. Tyto etikety mohou být použity i ve venkovním prostředí.

 Více informací o konkrétních materiálech, rozměrech a barvě PRINT etiket je v našem e-shopu >>

Potisk PRINT etiket

Standardně dle přání zákazníka potiskujeme všechny výše uvedené PRINT etikety barevně i černobíle. Vytiskneme plně barevné etikety, čárové kódy, QR kódy, adresní štítky a další personifikované nebo speciální  tisky. Laserová tiskárna netiskne až do okraje archu (technologický okraj je 5 mm) což je potřeba zohlednit při výběru rozměru etikety. 

Print etikety potiskujeme černobíle i barevně laserovou technologií - ceník tisku >>

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.